Про кафе

Банкет-кафе “Едельвейс” розташоване у тихому мальовничому місці поблизу міста Бровари, що робить кафе водночас і зручним і комфортим.

На території кафе, а це близько 1-го гектара ландшафтного дизайна, знаходится саме кафе, літня тераса, більше 3-х фонтанів та багато іншого.

Кафе має два повноційних зала з власними входами та місцями для відпочинку, в теплий час пори року Банкет-кафе “Едельвейс” проводить виїзні весілля на свіжому подвір’ї.
Професійні кухарі та спеціально розроблена карта меню, порадує Вас та гостей банкету.
Вічливий персонал та відібрана команда професіоналів, старанно працюють, над проведенням Вашого банкету.

НАС ОБИРАЮТЬ ДЛЯ ВАЖЛИВИХ ПОДІЙ

Одне з найважливіших днів в майбутнього подружжя це свято весілля. Не даремно в давнину вважали, що саме цей день вирішує майбутнє двох люблячих людей, а саме будуть вони жити в мирі та злагоді чи навпаки. Святкуючи весіллі в банкет – кафе “Едельвейс” Ви неодмінно відчуєте дух хорошого свята, смак смачних страв та приємних вражень.

Кожна людина цінна в цьому житті тому кожна людина заслуговує на відображення своєї цінності в побуті, тобто на справжнє святкування свого народження. Запросивши в теплу компанію близьких серцю людей та найкращих друзів, Ви отримаєте заряд бадьорості та отримаєте тільки позитивні враження, що залишаться з Вами на довго. 

Банкет – кафе “Едельвейс”зі своєю великою територією, просторними залами та комфортом, підходить для святкування великих корпоративів та вечірок. На даний час декілька потужних міжнародних компаній вже не одноразово святкують свої корпоративи, зустрічі та конференції саме у нас.

Міський ритм людини сповнений пригод, подій і побутових справ, та іноді, для зупинки життєвого часу просто необхідно зібрати в коло найдорожчих серцю людей, щоб смачно поїсти, хорошо відтанцювати та добре набалакатися хай навіть в звичайний день і в цьому Вам також прийде в допомогу банкет – кафе “Едельвейс”.